Atliktų laboratorinių tyrimų atsakymų dėl SAR-COV-2 viruso sukeltos COVID-19 ligos peržiūrėjimo esveikatai.lt portale rekomendacijos

Gyventojai elektroninės sveikatos portale www.esveikata.lt , saugiai save identifikavę, gali greitai ir patogiai, neišvykdami iš namų, peržiūrėti savo laboratorinių tyrimų atsakymus dėl SARS-COV-2 viruso sukeltos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos).

Kaip gyventojai esveikata.lt portale gali peržiūrėti laboratorinių tyrimų atsakymus dėl koronaviruso infekcijos?

  1. Interneto naršyklės adresyno juostoje suveskite adresą esveikata.lt ir spauskite mygtuką Prisijungti.
  2. Jungiantis pirmą kartą, pažymėkite, kad susipažinote su pacientų, besijungiančių prie ESPBI IS portalo, supažindinimo forma.
  3. Pasirinkite iPasas prisijungimą ir prisijungimo būdą: elektroninį (stacionarų ar mobilų) parašą arba elektroninę bankininkystę. Jei jungsitės su elektronine bankininkyste, pasirinkite savo banką.
  4. 4. Prisijunkite su savo duomenimis. Jeigu naudojatės Swedbank banko paslaugomis, po prisijungimo veiksmų iš elektroninių paslaugų sąrašo pasirinkite „Registrų centras“.
  5. Jūs būsite nukreipti į e.sveikatos svetainę.
  6. Pasirinkite savo (paciento) duomenų paskyrą.
  7. Įėjus į savo paskyrą, puslapio viršuje rinkitės „Sveikatos duomenys“, vėliau – „Sveikatos istorija“.
  8. Sveikatos istorijoje, prie apsilankymo gydymo įstaigoje, matysite nuorodą „Dokumentai“, ją paspauskite.
  9. Dokumentų sąraše suraskite dokumentą, pavadinimu „E200-ats Laboratorinio tyrimo rezultatų (duomenų) protokolas“. Paspaudę jo pavadinimą, galėsite atidaryti ir perskaityti dokumentą.

SVARBU. Tėvai gali peržiūrėti savo nepilnamečių vaikų dėl SARS-COV-2 viruso sukeltos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratorinių tyrimų atsakymus. Įgaliojimo teisės peržiūrėti vaikų sveikatos duomenis www.esveikata.lt portale yra suteiktos automatiškai.

Detalesnę informaciją su nuotraukomis rasite:

https://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/Rekomendacijos%20d%C4%97l%20laboratorini%C5%B3%20tyrim%C5%B3%20per%C5%BEi%C5%ABr%C4%97jimo.pdf