Finišavo antroji Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, dalyvių grupė

Birželio 22 d. finišavo antroji karantino laikotarpiu zoom platformoje organizuota sveikatos stiprinimo programos (škl ir cd) dalyvių grupė.
Programos dalyviai džiaugiasi, kad padidino savo fizinio aktyvumo laiką, susipažino ir išbandė naujų judesio formų, pagilino žinias apie maisto produktus, apie sveikatai palankaus maisto gaminimo būdus, pradėjo sveikiau maitintis – dažniau vartoja sveikatai palankaus maisto produktų, pažymėtų „Rakto skylutės“ simboliu, bando tikslingai planuoti darbo ir poilsio laiką, taiko išmoktas streso įveikas, išmoko vertinti savo sveikatos rodiklius (apskaičiuoti kūno masės indeksą, pasiskaičiuoti pulsą, AKS, pasimatuoti juosmens apimtį ir kt.).
Svarbiausia, kad noras gyventi sveikiau nepraeitų, o taptų kasdieniu įpročiu.
Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus pasirūpinti savo širdies sveikata, pasidomėti ir pagal galimybes užsiregistruoti į Sveikatos stiprinimo programą, skirtą širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai.
Daugiau informacijos apie Programą www.panevezysvsb.lt, tel. (8 45) 46 75 06.