Finišavo pirmoji Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, dalyvių grupė

Biželio 3 d. finišavo pirmoji karantino laikotarpiu zoom platformoje organizuota sveikatos stiprinimo programos (škl ir cd) dalyvių grupė. Pasak programos koordinatorės, norą gyventi sveikesnį gyvenimą, keisti gyvensenos įpročius jau įgyvendina didžioji programos klausytojų dalis. Susitikimo metu dalyviai pasidžiaugė, kad sekasi reguliariai judėti, sveikiau maitintis – dažniau vartoti sveikatai palankaus maisto produktų, pažymėtų „Rakto skylutės“ simboliu, vengti streso, laikytis dienos režimo, daugiau skirti laiko poilsiui, profilaktiškai apsilankyti pas šeimos gydytoją, žinoti ir sekti savo sveikatos rodiklius.
Labiausiai džiaugiasi, kad jau turi skiepą (Covid-19), kuris suteikia daugiau galimybių.
Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus pasirūpinti savo širdies sveikata, pasidomėti ir pagal galimybes užsiregistruoti į Sveikatos stiprinimo programą, skirtą širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai.
Daugiau informacijos apie Programą www.panevezysvsb.lt, tel. (8 45) 46 75 06.