Įsitraukime į Panevėžio miesto gyventojų psichikos sveikatos stiprinimą

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos tikslas – rūpintis Savivaldybės bendruomenės sveikata ir ją stiprinti, mokyti bendruomenę sveikos gyvensenos. Kasdien netenkame žmonių gyvybių dėl savižudybių, ir dar daugiau žmonių yra giliai jų paliečiami.
Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atkreipdamas dėmesį į tai, kad 2019 m. Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos šūkis „SAVIŽUDYBES ĮVEIKIME DRAUGE“ kviečia Jus į susitikimą-apskritojo stalo diskusiją rugsėjo 12 d. nuo 10.00 val. iki 12.00 val. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro salėje, adresu Respublikos g. 68 (II a.).
Kviečiame dalyvauti organizacijas ir specialistus, kurie susiduria ir kuriems rūpi gyventojų sveikata, jų gebėjimas įveikti mokslo, darbo, tarpusavio santykių ir kitus iššūkius. Neretai, kaip išeitį iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos, žmonės renkasi savęs žalojimą. Susitikimo tikslas – gerinti savižudybių prevencijos sistemą. Susitikimo metu:
• analizuosime esamą pagalbos užkertant kelią savižudybei situaciją, sistemą;
• pasidalinsime kitų šalių ir savo gerąja patirtimi suvaldant ar įveikiant šią problemą;
• aptarsime Panevėžio miesto savivaldybės psichikos sveikatos strategijos kūrimą;
• įvertinsime galimybę suburti savižudybių prevencijos darbo grupę-komandą;
• aptarsime metodinės medžiagos (lankstinukukų ir pan.) parengimą ir išleidimą su informacija apie pagalbos galimybes savižudybės krizėje esančiam asmeniui.
Apie savo sutikimą dalyvauti prisidedant prie sveikesnės Panevėžio miesto visuomenės prašome pranešti telefonu 8 671 42771.