Ką rinktis? Šiaurietišką ėjimą!

Norint turėti sveiką kūną ir guvų protą, būtina pasirūpinti fiziniu aktyvumu. Ne paslaptis, kad didžiausią naudą žmogus gauna sportuodamas gryname ore.
Šiaurietiškas ėjimas arba ėjimas su specialiomis lazdomis populiarėja visame pasaulyje kaip aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms. Ne išimtis ir Panevėžio miesto gyventojai, kurie Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pakviesti 2019 m. spalio – lapkričio mėnesiais dalyvauja nemokamuose šiaurietiško ėjimo užsiėmimuose pradedantiesiems ir pažengusiems. Šiaurietiško ėjimo užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais 18.00 val. Senvagėje (prie viešbučio „Romantic“).
Užsiėmimų metu šiaurietiško ėjimo instruktorė paaiškina apie šio ėjimo naudą ir kaip pasirinkti teisingai lazdas. Užsiėmimai prasideda mankšta, po to seka praktinė dalis, kurios metu panevėžiečiai mokosi teisingos šiaurietiško ėjimo technikos. Iš tikrųjų jos išmokstama labai lengvai, nes ji nesudėtinga. Ėjimas atsispiriant lazdomis įdarbina daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tačiau neapsunkina nugaros ir sąnarių, tokio ėjimo būdas suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką. Tai patvirtina ir Senvagėje susirinkę žmonės – po užsiėmimo visi dalyviai šypsojosi bei linksmai bendrauja, o dalyvių skaičius nuolatos auga. Džiugu, kad į šiuos užsiėmimus renkasi tiek vyresni, tiek darbingo amžiaus žmonės, dar galite suspėti prisijungti ir jūs. Neturite lazdų? Mes jums jas suteiksime.

Daugiau informacijos tel. (8 45) 46 32 81.