Konkursas „Vanduo ir aš“

Vanduo žmonijai svarbus nuo pat jos atsiradimo. Iškalbingas vien faktas, kad seniausios pasaulio civilizacijos kūrėsi prie upių.

Ne mažiau svarbus vanduo ir šiais laikais. Tik dabar apie tai gal rečiau susimąstome. Juk ištroškę ar norėdami pasigaminti valgį, teturime atsukti čiaupą – ir švarus vanduo jau bėga. Todėl naturalu, kad dauguma gal tiksliai ir nežinome, iš kur vanduo atkeliauja į mūsų namus ir kur nuteka, kai juo pasinaudojame, kokių su tuo susijusių problemų kyla. Gal taip lengvai pasiekiamą švarų vandenį per mažai tausojame?

Kviečiame parašyti rašinį ar pamąstymus apie vandens poreikį žmogui – viskas Jūsų fantazijai. Ar esate patenkinti savo geriamojo vandens kokybe: naudojate specialius filtrus, jonizatorius, nešate vandens mėginius į laboratorijas, kad ištirtų – jei naudojatės šuliniu? Ar prisidedate prie vandens tausojimo, pavyzdžiui, skalbiant, auginant daržoves, keliaujant į darbą – tolimesnės vandens naudojimo perspektyvos? Ar žinote kiek per parą žmogui reikia vandens ir jo tiek suvartojate? O gal Jūsų mintys tema „Vanduo ir aš“ visai kitokios?

Nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų: vardas, pavardė, telefonas, el. paštas.

Savo darbelius siųskite iki 2014 m. kovo 21 d. el. paštu agne.simoliunaite@panevezysvsb.lt   Taip pat laiškus galite mums siųsti paštu arba atnešti į Biurą, adresu: Respublikos g. 68, 204 kab.

Kompetentinga komisija išrinks geriausių autorių darbus, kurie bus apdovanoti. Tad visus dalyvavusius konkurse kviečiame balandžio 1 d., 14.00 val. į Biuro salę.