Balandžio 7 d. 12-14 val. Laisvės aikštėje Renginys Pasaulinei sveikatos dienai paminėti

Akcija „Žalingų įpročių prevencija vaikų ir jaunimo tarpe“ Akcijos tikslas: suteikti informacijos apie žalingų įpročių įtaką jauno žmogaus sveikatai. Pokalbių metu tėvams bus pasakojama apie narkotikų žalą, apie aplinkos tyrimo testus ir jų naudojimą, apie ESPAD tyrimus ir kt.***Akcija „Sužinok savo kraujo spaudimą“Informuosime miesto gyventojus apie širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją. Norintieji galės pasitikrinti arterinį kraujo spaudimą. *** Akcija „Kūno kompozicijos analizė“Kūno masės analizatoriumi miesto gyventojai galės pasimatuoti kūno svorį, raumenų masę, skysčių masę, KMI, taip pat paros kalorijų poreikį. bei plačiau paaiškins apie šiuos rodmenis.***Akcija „Saugus maistas“Rengino metu bus kalbama įvairiomis sveikatos temomis. Teikiama informacija apie saugų maistą.
***
Praktiniai mokymai „Pirmosios pagalbos ABC“
„Trijų P“ taisyklė: patikrink, paskambink, padėk. Gaivinimo standartas „30 – 2“, stabilioji šoninė padėtis. Heimlicho manevras suaugusiajam, gaivinimas užspringus ir netekus sąmonės. Pagrindiniai kraujavimo būdai ir jų stabdymas.
***
Akcija „Rūkai – save žudai“
Renginio metu bus kalbama apie rūkymo žalą rūkančiojo organizmui ir pasyvaus rūkymo žalą aplinkiniams bei rodomi su rūkymu susiję įvairūs muliažai.

Daugiau informacijos apie renginį tel. (8-45) 467 506