Kviečiame Jus pasirinkti savo norimą vakciną jums patogiu laiku

Kviečiame Jus pasirinkti savo norimą vakciną jums patogiu laiku

Pastaruoju metu Panevėžio miestui skiriama gerokai daugiau vakcinų nuo Covid-19, todėl šiuo metu gyventojai (nuo 16 metų) gali registruotis skiepams ir tą pačią dieną pasiskiepyti. Registracijų laikai skelbiami 7-10 d. į prieki ir šiuo metu yra apie 3000 laisvų vietų su galimybe rinktis Pfizer, Moredna ir Janson vakcinas. Prašome Jūsų paraginti savo darbuotojus, kolegas, kaimynus, draugus ir artimuosius skiepytis nuo Covid-19 ir/ar padėti užsiregistruoti norimai vakcinai.

Registruotis vakcinai galima tik per registracijos sistemą: https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine arba skambinat tel. 1808.

Naudojanti registracijos sistema https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine galima užregistruoti ir kitus asmenis neturinčius elektroninių identifikavimo priemonių.

Kaip užsiregistruoti vakcinai nuo Covid-19 elektroniniu būdų: https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk

Kaip kitą asmenį užregistruoti vakcinai nuo Covid-19 elektroniniu būdų: https://www.youtube.com/watch?v=KMzm-M6ToME

Primename, Galimybių pasas galioja (ir nebereikia testuotis) gyventojams pasiskiepijus:

  • „Comirnaty“ arba „Moderna“ vakcina – praėjus 1 sav. po antrosios vakcinos dozės suleidimo;
  • „Janssen“ vakcina – praėjus 2 sav. po vienintelės vakcinos dozės suleidimo;
  • „Vaxzevria“ vakcina – praėjus 4 sav. po pirmosios dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip praėjus 12 savaičių ir iš karto po antrosios vakcinos dozės.

PastabaGyventojai kurie iki gegužės 17 d. registravosi skiepams kitais būdais ir nebuvo paveisti skiepytis, prašome pakartotinai registruotis aukščiau nurodytais būdais

Galimybiu pasas