Mokymai įstaigoms “Krizių valdymas“

Nei viena įstaiga nėra apsaugota nuo įvykių ar situacijų, sukeliančių krizinį atvejį darbe, kurio pasekmes sunku sustabdyti. Tokių situacijų valdymui reikėtų ruoštis iš anksto. Įstaigų vadovai turėtų būti susipažinę bei tinkamai pasiruošę kriziniams įvykiams prieš jiems įvykstant, taip minimizuojant neigiamus padarinius darbuotojams bei tolesnei įstaigos veiklai. Todėl, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Panevėžio mieste įsikūrusias įstaigas dalyvauti mokymuose kaip elgtis įvykus krizei darbo vietoje. 

Krizinė situacija – tai neeilinis įvykis, išmušantis iš įprastinio gyvenimo vėžių, susijęs su grėsme darbuotojų ir/ar klientų sveikatai ar gyvybei, pavyzdžiui:  staigi organizacijos nario mirtis arba savižudybė,  grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų, šmeižtas, mobingas ir pan.,  nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.),  kiti neeiliniai įvykiai, situacijos, sukeliančios gilius neigiamus psichologinius ir emocinius padarinius.

Artimiausi mokymai vyks spalio 18 bei lapkričio 8 dienomis, kurių metu suvaldyti krizę darbo vietoje bus apmokytos net 16 įstaigų.

Įstaigas, norinčias dalyvauti mokymuose dabar ar ateityje, kviečiame susisiekti el. paštu monika.gritenaite@panevezysvsb.lt arba tel. 8-688-77441. 

Mokymai finansuojami iš Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, įgyvendinant Panevėžio miesto savižudybių prevencijos programą 2021-2025m.