Norite kardinalių sveikatos pokyčių – pradėkite lankyti Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą

Mums svarbus kiekvienas žmogus.
Dirbame Jums – sergančiam, sveikam, kiekvienam.
Norite sustiprinti sveikatą?

Laukiame Jūsų Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programos užsiėmimuose ir esame pasiruošę Jums padėti. Programoje dalyvauti rekomenduojame 40–65 m. amžiaus asmenims, tačiau yra laukiami tiek jaunesni, tiek vyresni Panevėžio miesto gyventojai.
Būti sveikam taip paprasta!

Trumpai apie užsiėmimus:

Susitikimas su gydytoju kardiologu. Užsiėmimo metu dalyviai sužinos apie sveiką gyvenseną ir jos reikšmę lėtinių neinfekcinių ligų prevencijai, taip pat apie širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, sveikatos rodiklius. Visiems dalyviams bus atliktas atliktas kūno kompozicijos vertinimas specialiomis svarstyklėmis.
Susitikimas su kineziterapeutu. Užsiėmimo metu dalyviai sužinos apie fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto prevencijai, taip pat kartu su kineziterapeutu atliks mankštą ir mokysis pratimų, kuriuos galės atlikti namuose be papildomos įrangos.

Susitikimas su psichologu. Užsiėmimo metu dalyviai sužinos apie streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui, streso valdymo būdus, darbo–poilsio planų sudarymo principus, taip pat dalyviai išmoks atsipalaidavimo pratimų (kvėpavimo, raumenų įtempimo ir kt.).

Susitikimas su mitybos specialistu. Užsiėmimo metu dalyviai sužinos apie mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui ir prevencijai, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį etiketėje, taip pat mokysis pasiskaičiuoti paros kalorijų normą, angliavandenių, riebalų, baltymų poreikį.

Atėjo laikas skirti dėmesio savo sveikatai!

Norite kardinalių sveikatos pokyčių – pradėkite lankyti sveikatos stiprinimo programą.

Kaip keičiasi gyvenimas, kai priimame sprendimą dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto ligų rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programos užsiėmimuose. Kviečiame ateiti ir daryti tai kartu!

Išsami informacija ir registracija (būtina) tel. (8 45) 46 75 06.