Ryto mankštos kiekvienam

Spalio mėnesį Senvagėje tris kartus per savaitę 6.30 val. vyko ryto mankštos. Šie fiziniai užsiėmimai tikras energijos užtaisas visai dienai. Nors ryte atsikelti ir pasimankštinti yra tikras iššūkis dažnam, tačiau norinčių ryte sudalyvauti fiziniuose užsiėmimuose, tikrai atsirado. Linkime ir toliau neprarasti entuziazmo ir tęsti ryto mankštas savarankiškai, o vis tik atšilus orams ir dienoms pailgėjus Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvies ir vėl dalyvauti jėgų ir nuotaikos suteikiančiose ryto mankštose.

Reguliarios ryto mankštos nauda jūsų organizmui, savijautai ir kūnui:
• Pakelia nuotaiką. Fiziniai pratimai stimuliuoja išsiskyrimą medžiagų, dėl kurių jaučiamės labiau atsipalaidavę ir laimingesni, – jos pakelia nuotaiką.
• Kontroliuoja svorį. Reguliari mankšta padeda išvengti svorio priaugimo arba numesti nereikalingą svorį. Kuo intensyvesnius pratimus atliksite – tuo daugiau kalorijų sudeginsite.
• Suteikia energijos. Reguliarus fizinis aktyvumas padės sustiprinti ir sustangrinti raumenis, padidinti ištvermę bei suteiks energijos visai dienai ryte.
• Padeda apsisaugoti nuo ligų.. Mankšta ryte gerina smegenų ir širdies funkciją ir mažina medžiagų, kurios sendina smegenis, kiekį. Todėl reguliari mankšta – geriausias vaistas prieš senėjimą.
• Geresnė miego kokybė. Turite miego sutrikimų? Reguliarus fizinis aktyvumas padės jums išspręsti šią problemą be jokių vaistų ir suteiks kokybišką ir gilų miegą.