Skelbiame konkursą „Imuniteto stiprinimas“

Imunitetas – organizmo gebėjimas apsisaugoti nuo viso to, kas jam genetiškai nepriimtina: nuo mikrobų, virusų, parazitų, svetimų baltymų ir kitų medžiagų. Organizmo apsauginės imuninės reakcijos padeda „išvalyti” organizmą nuo antigenų, patekusių į jį iš išorės arba atsiradusių viduje. Antigenų organizme gali atsirasti dėl bakterijų, fermentų, vaistų ir kitokių cheminių preparatų, radiacijos poveikio.

Imuninė sistema šalina mirusias ar pakitusias savo organizmo ląsteles, saugo nuo ligų, ypač infekcinių ir vėžinių. Jei imuninė sistema per silpna, sutrinka organizmo augimas ir vystymasis, mažėja atsparumas infekcijoms, susidaro prielaidos susirgti onkologinėmis ligomis.

Atsiųskite mums kaip stiprinate savo imunitetą žiemos metu. Tai gali būti imunitetą palaikantis ir stiprinantis valgio receptas ir jį iliustruojanti nuotrauka, mankštos pratimai – viskas Jūsų fantazijai.

Jei pridedamos nuotraukos ar kita informacija – turi būti pateikiamas aprašymas, kuriame nurodoma:

  • nuotraukos pavadinimas ir, jei reikia, trumpas komentaras

Nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų: vardas, pavardė, telefonas, el. paštas.

Savo darbelius, iliustruojančius imuniteto stiprinimą, siųskite iki 2014 m. kovo 14 d. el. paštu agne.simoliunaite@panevezysvsb.lt El. laiško temoje nurodykite „Imuniteto stiprinimo konkursui“. Taip pat laiškus galite mums siųsti paštu arba atnešti į Biurą, adresu: Respublikos g. 68, 204 kab.

Kompetentinga komisija balandžio 9 d. išrinks geriausių autorių darbus, kurie bus kviečiami į Biurą apdovanojimams.