Sveikatos stiprinimo programa širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai

Programa vykdoma vadovaujantis Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, tvarkos aprašu. Patvirtinta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. rugsėjo 22 d. įsakymu Nr. V-979 (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. balandžio 8 d. įsakymo Nr. V-776 redakcija). Įsakymas įsigalioja 2020 m. birželio 1 d.

Programos tikslas:

motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.

Sveikatos stiprinimo programa skirta:

  • suaugusiems asmenims, kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika;
  • suaugusiems asmenims, kurie savanoriškai kreipiasi į visuomenės sveikatos biurą dėl dalyvavimo Programoje: turintiems padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį, nutukimą ar žalingų įpročių.

Užsiėmimų metu sužinosite:

apie širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai, streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, išmoksite valdyti stresą bei suprasti savo sveikatos rodiklius.

Programos užsiėmimus ves:

mitybos specialistas, gydytojas dietologas, gydytojas kardiologas, psichologas, visuomenės sveikatos specialistai, kineziterapeutas, sporto treneris.

Dėl dalyvavimo Programoje prašome kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba į Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą adresu Respublikos g. 68 (II a. 7 kab.), tel. (8 45) 46 75 06, el. p. info@panevezysvsb.lt.

Išsamią informaciją apie užsiėmimus rasite www.panevezysvsb.lt

Dalyvavimas Programoje nemokamas!

___Isakymas+V-776